Mažieji Sodai yra nedidelis, Vilniaus mieste įsikūręs daugiamečių žolinių augalų augynas. Augynas orientuojasi į kantrius, ištvermingus augalus, labiausiai tinkamus natūralistinio stiliaus želdinimui. Augyno asortimentas nėra didelis, prekiaujama išbandytais, patikimais augalais, asortimentas reguliariai peržiūrimas, atnaujinamas. Taip pat augyne stengiuosi turėti kiek įmanoma didesnius kiekvienos rūšies/veislės kiekius, kadangi tai leidžia kurti harmoningus želdinimo projektus

Sodai,

žavintys

ištisus

metus

Rinkdama augalus savo asortimentui ypatingai kreipiu dėmesį į tai, kad:

augalas būtų pakantus įvairioms augimo sąlygoms, atsparus ligoms ir kenkėjams, nereikalautų daug priežiūros, nebūtų invazyvus.
augalas būtų dekoratyvus visą šiltąjį sezoną, o dar geriau, jei likusios augalo dalys liktų dekoratyvios ir žiemą.
augalas pritrauktų vabzdžius (aišku, labiausiai visi laukia drugių, bet manau, jog kamanės, bitės ir kiti vabzdžiai taip pat labai džiugina).
Šiltuoju metų laiku mielai priimu lankytojus pasižiūrėti, kaip augalai atrodo augdami gėlynuose (prieš važiuojant reiktų pasiskambinti ir susitarti dėl patogaus laiko). Taip pat mano auginamus augalus galite pamatyti viešame gėlyne Subačiaus gatvės apžvalgos aikštelėje. Ir, aišku, kviečiu sekti Mažųjų sodų paskyrą Facebook'e.